Aplikuj na Studia w AGH!

Jeśli marzysz o zdobyciu solidnego wykształcenia, rozwijaniu swoich pasji i budowaniu kariery zawodowej w dynamicznym środowisku, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie jest miejscem właśnie dla Ciebie.
Każdy kandydat ma u nas szansę, niezależnie od tego, czy był tylko uczestnikiem Olimpiady, czy uzyskał tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie O Diamentowy Indeks AGH. Proces rekrutacji jest przejrzysty i prosty, a my doceniamy zarówno Twoje wyniki, jak i zaangażowanie oraz pasję do nauki. AGH jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce, oferującą szeroki wybór kierunków studiów dostosowanych do potrzeb współczesnego rynku pracy. Nowoczesne laboratoria, biblioteki oraz zaplecze techniczne umożliwią Ci prowadzenie badań i rozwijanie swoich projektów.

Wsparcie, które oferujemy na każdym etapie edukacji, jest kompleksowe. Centrum Karier i doświadczeni specjaliści pomogą Ci znaleźć praktyki, staż lub pracę, przygotują do rozmowy kwalifikacyjnej i posłużą wsparciem w sprawach związanych z rynkiem pracy. Bogata oferta kół naukowych i organizacji studenckich umożliwi aktywne uczestnictwo w życiu akademickim.

Aby lepiej przygotować się do rekrutacji, warto zapoznać się z progami punktowymi z poprzednich lat, które są dostępne na naszej stronie internetowej: Progi punktowe. Progi zmieniają się co roku, podczas każdego cyklu rekrutacyjnego. Te informacje mogą być dla Ciebie cennym wskaźnikiem, ale pamiętaj, że zaangażowanie i chęć zdobywania wiedzy są równie ważne jak wyniki egzaminów.

Proces rekrutacji na naszą Uczelnię został zaprojektowany tak, aby był maksymalnie intuicyjny oraz zrozumiały dla wszystkich kandydatów. Niezbędne informacje oraz formularz  rejestracyjny znajdziesz na stronie internetowej: rekrutacja.agh.edu.pl.

Nie pozwól, aby obawy czy niepewność powstrzymały Cię przed realizacją marzeń. Nasza Uczelnia to miejsce, gdzie możesz rozwinąć skrzydła, zdobyć cenną wiedzę i nawiązać relacje, które będą miały znaczenie w Twojej przyszłej karierze.

Aplikuj już dziś i otwórz drzwi do przyszłości pełnej możliwości.
Z niecierpliwością czekamy na Ciebie!